Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

Rodzaj zajęć 

klasa

Termin zajęć

Nauczyciel prowadzący

Kółko matematyczno-przyrodnicze

 Klasa Ia

Czwartek 11:50-12:35

(5 lekcja)

K. Rekowska

Kółko  przyrodnicze

Klasa I b

Wtorek11:50-12:35

(5 lekcja)

K. Naczk

Kółko matematyczne

Klasa II a

Środa11:50-12:35

(5 lekcja)

K. Rekowska

Kółko polonistyczne

Klasa II b

Poniedziałek11:50-12:35

(5 lekcja)

K. Rekowska

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

Klasa III a

Wtorek12:45-13:30

(6 lekcja)

 

D. Janca

Kółko matematyczne

Klasa III a

Czwartek12:45-13:30

(6 lekcja)

Kółko artystyczne

Klasa III a

Środa11:50-12:35

  1. lekcja)

 

A.Woźniak

Potyczki z językiem polskim

Klasa III a

Piątek11:50-12:35

(5 lekcja)

Zajęcia sportowe (SKS)

Klasa Va

Klasa Vb

Poniedziałek11:50-12:35

(5 lekcja)

W. Gostkowska

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z j. polskiego

Klasa Va

Klasa Vb

Wtorek12:45-13:30

(6 lekcja)

K. Kiedrowska-Zagozdon

Zajęcia sportowe (SKS)

Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VI c

wtorek

14:30-16:00

 

J. Chmurzyński

Kółko matematyczne

Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VI c

Wtorek13:40-14:25

(6lekcja)

A.Gronda-Hinca

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z j. polskiego

Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VI c

Wtorek12:45-13:30

(6lekcja)

J. Chmurzyńska-Wolska

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VI c

Środa12:45-13:30

(6 lekcja)

A.Gronda-Hinca

Zajęcia plastyczno-techniczne

Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VI c

Środa13:40-14:25

(7 lekcja)

H. Kuziemkowska

Kółko języka angielskiego

Klasa VIIa

Wtorek13:40-14:25

(7 lekcja)

A.Okseniuk

J. angielski (przygotowanie do egzaminu)

Klasa VIIIa

Poniedziałek13:40-14:25

(7 lekcja)

J. Rybińska

Matematyka (przygotowanie do egzaminu)

Klasa VIIIa

Środa13:40-14:25

(7 lekcja)

A.Gronda-Hinca

J. angielski (przygotowanie do egzaminu)

Klasa VIII b

Piątek13:40-14:25

(7 lekcja)

A.Okseniuk

J. polski (przygotowanie do egzaminu)

Klasa VIII b

Środa13:40-14:25

(7 lekcja)

A.Gronda-Hinca

Kółko polonistyczne

Klasy VIII

Środa 14:35-15:20

(8 lekcja)

K. Kiedrowska -Zagozdon

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie
    ul.J.Wybickiego 6, 83-322 Stężyca
  • Sekretariat - 058 6843312
    Przedszkole - 507 792 994
    Świetlica - 507 793 086.

Galeria zdjęć