Baza szkoły

Część dydaktyczna Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie mieści się w dwóch budynkach. Pierwszy budynek pobudowano na początku XX wieku, w którym mieści się świetlica, przedszkole oraz cztery sale lekcyjne.

Drugi budynek oddano do użytku w 1992 roku. Mieszcą się w niej sale i pracownie przedmiotowe oraz pomieszczenia administracji, stołówka szkolna, kuchnia, biblioteka i szatnie.

Przed budynkami szkoły mieści się plac zabaw dla dzieci oraz miejsce odpoczynku dzieci i młodzieży w czasie letnim podczas przerw lekcyjnych.

Szkoła posiada dwa boiska sportowe do gry w piłkę ręczną oraz piłkę nożną.

W czasie letnim dużym zainteresowaniem cieszy się boisko do plażowej piłki siatkowej, na którym rozgrywane są turnieje.

Zajęcia sportowe odbywają się na hali sportowej, która daje możliwość doskonalenia umiejętności w grach zespołowych jak i rozwijania swijej sprawności fizycznej w okresie jesienno-zimowym.

We wrześniu 2014 roku do użytku oddany zastał nowy budynek Przedszkola ''Słoneczko''.